نرم افزار نوبت دهی و رزروآنلاین چگونه به کسب و کار شما کمک میکند

راه های بیشماری برای بالا بردن بهره وری وجود دارد ; استفاده از یک نرم افزار نوبت دهی و رزرو آنلاین یک راه سریع و آسان برای صرفه جویی در زمان و حذف عوامل وقت گیر در رابطه با مدیریت نوبت ها و قرار ملاقات ها است .

مشاهده
پیام های اطلاع رسانی و یادآوری به مشتریان

هنگامی که مشتریان زمان رزرو خود را فراموش می کنند ، زمان شما هدرمی رود و برنامه روزانه شما به هم می ریزد. رزروِب با استفاده از پیامک و ایمیل های یادآوری توانسته به طور چشمگیری از فراموش کردن نوبت توسط مشتریان جلوگیری کند. با بررسی نتایج متوجه شدیم که با استفاده از این مکانیزم حدود 80 درصد فراموش شدن زمان های رزرو کاهش یافته است .

مشاهده
۴ روش برای بهبود ارتباط با مشتریان توسط نوبت دهی آنلاین

زمانی که مشتریان به کسب و کار شما مراجعه می کنند ، انتظار یک تجربه خارق العاده از شما دارند. در دنیای دیجیتال امروز ، برای تعاملات اقتصادی با مشتریان ، نه تنها باید برخوردی کاملا مناسب و محترمانه داشته باشید همچنین باید به این موضوع توجه کنید که فرآیند استفاده از خدمات شما تا چه اندازه راحت و خودکار است .

مشاهده
با شبکه های اجتماعی ، در بازاریابی و فروش موفق باشیم

در سالهای اخیر بیشتر از 2.8 میلیارد نفر از مردم ، توسط بازاریابی شبکه های اجتماعی ، موفق به معرفی کسب و کار(مشاغل) خود شده اند. در سال 2015 ، فیس بوک اعلام کرد که بیشتر از 50 میلیون کسب و کار از این رسانه ، برای معرفی کسب و کار خود استفاده می کنند. بنابراین اجازه دهید تا به اهمیت بازاریابی شبکه های اجتماعی بپردازیم ، به بخش کوچکی از این دنیای بزرگ که می تواند در توسعه کسب و کار شما راه گشا باشد .

مشاهده
نوبت دهی را از طریق اینستاگرام انجام دهید

اینستاگرام یک ابزار بسیار عالی برای جذب مشتریان جدید به حساب می آید . اگر سیستم نوبت دهی رزروِب را دارید و قصد دارید خروجی بهتری از اینستاگرام داشته باشید ، بهتر است که سیستم نوبت دهی را به پیج کسب و کار خود متصل کنید. این روش امکان رزرو خدمات را برای دنبال کننده ها(Followers) و مشتریان به صورت آنلاین فراهم میکند.

مشاهده
چرا نیاز دارید نوبت دهی بر روی کاغذ را کنار بگذارید ؟

هر کسب و کاری که نوبت دهی وقت های خود را به صورت کاغذی انجام می دهد ، به شدت ناکارآمد است. این نوع کسب و کارها خود را در معرض خطر جدی قرار می دهند. نوبت دهی با قلم و کاغذ علاوه بر این که سنتی و قدیمی است میتواند سالیانه میلیونها تومان برای شما هزینه داشته باشد. در زیر به مواردی اشاره میکنیم که چرا باید نوبت دهی با کاغذ را کنار بگذارید .

مشاهده
انتخاب نرم افزار نوبت دهی و رزرو آنلاین مناسب

بسیاری از صاحبان مشاغل از اهمیت به کارگیری نرم افزار نوبت دهی و رزرو آنلاین مطلع هستند ، صرف نظر از نوع کسب و کاری که اداره میکنند. اگر شما این مطلب را می خوانید ، احتمالا شنیده اید که در کشورهای پیشرفته حدود 90 درصد از مشتریان ترجیح می دهند به راحتی و به صورت آنلاین نوبت خود را رزرو کنند. با توجه به این که کشور ما در حال توسعه است ، به طور یقین این نیاز برای مشتریان شما هم به زودی به این عدد میرسد.

مشاهده