سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین برای مراکز روانشناسی و روانپزشکی

در دنیای مدرن امروز ، مردم زندگی پرمشغله و پر از استرسی را تجربه میکنند و نیاز به حضور روانشناسان بیش از پیش احساس میشود .شما به عنوان یک درمانگر به دنبال یک محیط آرام برای مراجعین خود هستید تا مراجعین شما درکمال آرامش آمادگی لازم برای جلسات درمان را داشته باشند. یکی از مواردی که میتواند آرامش را از مراجعین سلب کند تماسهای قبل از جلسه برای گرفتن نوبت و جابجایی های احتمالی است .عدم جوابگویی به تلفن ، اشغال بودن خطوط و موارد دیگر هم به نوعی میتوانند باعث استرس و عدم آرامش در مراجع شما شوند . داشتن یک سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین مناسب میتواند کمک زیادی به احساس آرامش مراجعین شما قبل از شروع جلسه درمان کند .

رزروِب چگونه به مراکز روانشناسی و روانپزشکی کمک میکند

امکان ایجاد ، لغو و مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریتی در تمامی ساعات روز
این قابلیت ، امکان کنترل رزروهای انجام شده را از هر دستگاه (رایانه شخصی ، موبایل و تبلت) و از هر جایی به شما می دهد .
ارسال پیامهای یادآوری به مراجعین جهت عدم فراموشی رزرو انجام شده
این پیامها به صورت خودکار قبل از هر جلسه درمان به مراجع به صورت پیامک یا ایمیل ارسال میشود.
اطمینان از حضور مراجعین در زمان مقرر بدون نیاز به تماس تلفنی
یکی از مسائلی که همواره در مراکز مشاوره دیده میشود ، تماسهای روزانه با مراجعین جهت اطمینان از حضور آنها در زمان مقرر است و این تماسها زمان بسیار زیادی از مدیران داخلی را به خود اختصاص میدهد . با استفاده از رزروِب با انجام عملیات رزرو توسط مراجعین ، آنها فرصت دارند تا چند ساعت قبل از زمان رزرو (تعداد ساعتها توسط مدیر مشخص میشود) ان را نهایی کنند و در صورت عدم نهایی کردن ، رزرو آنها کنسل میشود و میتوان آن زمان را به مراجع دیگری اختصاص داد.
امکان رزرو از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایت شما
در دنیای امروز فعالیت در شبکه های اجتماعی روشی مناسب برای جذب و حفظ مشتریان به حساب می آید و هر کدام از شبکه ها ویژگیهای مخصوص به خود را دارد. با استفاده از رزروب فقط کافی است آدرس اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید و دیگر نگران تداخل رزروها نباشید . تمامی کارها توسط سیستم انجام میشود.
امکان تعریف کارگاه ها و جلسات گروه درمانی
شما میتوانید به تعداد نامحدود کارگاه و جلسات گروه درمانی ایجاد کنید و مراجعین میتوانند به صورت آنلاین در جلسات و گارگاهها ثبت نام کنند.
ذخیره و نگهداری سوابق مراجعین
تمامی اطلاعات مراجعین شما در سیستم ذخیره و نگهداری میشود و به دلیل امنیت بالای سیستم فقط خود شما امکان دسترسی به آنها را دارید . همچنین شما میتوانید با توجه به سوابق رزروهای مراجعین تصمیماتی در باره ی آینده(برای مثال : برگزاری کارگاهها و کلاسها) اتخاذ کنید.
امکان استفاده برای کلینیک های روانشناسی و روانپزشکی ، مطبها و مشاوران شخصی
جلوگیری از تداخل رزروها به صورت اتوماتیک
با توجه به نوع خدماتی که به مراجعین ارائه می دهید ممکن است تداخل در زمان رزروها ایجاد شود. فرض کنید در کلینیک شما 15 مشاور فعالیت میکنند و هر کدام خدمات مشاوره تلفنی و حضوری ارائه میدهند . مشاوره تلفنی به مدت 30 دقیقه و مشاوره حضوری 45 دقیقه می باشد. ممکن است با کمی خطای انسانی تداخل زمانی ایجاد شود ، که ممکن است کل روزِ درمانگر و مراجع را تحت تاثیر قرار دهد . در رزروِب تمامی تداخل ها به صورت اتوماتیک چک میشود.
۱۴ روز استفاده رایگان از تمامی امکانات سیستم.