سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین برای مصاحبه های کاری

در سازمانها و شرکتهای متوسط و بزرگ ، همواره مصاحبه های کاری برای انتخاب کارمند جدید در جریان است. کارجویان رزرومه های خود را ایمیل میکنند و با هر کدام از آنها تماس گرفته میشود تا زمان جلسه با آنها تنظیم شود . همچنین ممکن است اطلاعات دیگری نیاز باشد که تلفنی دریافت میشود .حتی ممکن است تماسهایی جهت یادآوری زمان جلسه به کارجویان گرفته شود. در نتیجه تمام مراحل هماهنگیِ مصاحبه با متقاضی بسیار زمانبر و خسته کننده خواهد بود. حالا فرض کنید که شرکت همزمان برای 4 یا 5 موقعیت شغلی آگهی استخدام میدهد !. رزروِب به راحتی تمامی این مراحل را برای شما به صورت اتوماتیک انجام میدهد . فقط کافیست شما زمانهای ممکن برای مصاحبه را مشخص کنید ، از این به بعد مدیریت زمانها و دریافت اطلاعات را به رزروِب بسپارید.

رزروِب چگونه به مصاحبه های کاری کمک میکند

امکان مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریتی مدرن و سریع
این قابلیت ، امکان کنترل رزروهای انجام شده را از هر دستگاه (رایانه شخصی ، موبایل و تبلت) و از هر جایی به شما می دهد .
صفحه رزرو شخصی کاربردی و مدرن
بعد از ثبت نام در سیستم ، یک زیر دامنه (SubDomain) به شما اختصاص داده میشود که کارجویان زمانهای خالی برای مصاحبه کاری را مشاهده و رزرو میکنند.
امکان تعریف زمانبندی های جداگانه برای مصاحبه کنندگان مختلف
میتوانید برای هر مصاحبه کننده زمانبندی منحصر به فردی تعریف کنید .با این روش مصاحبه کنندگان همواره میتوانند برنامه مصاحبه های روزانه خود را مشاهده کنند.
ارسال پیامهای یادآوری به کارجویان جهت یادآوری جلسه مصاحبه
این پیامها به صورت خودکار قبل از هر جلسه مصاحبه به کارجویان به صورت پیامک یا ایمیل ارسال میشوند.
امکان رزرو از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایت شما
میتوانید برای رزرو زمان جلسه لینک استخدام مورد نظر را برای کارجویان ارسال کنید. همچنین میتوانید وبسایت خود را به سیستم متصل کنید و کارجویان میتوانند از طریق سایت خودتان اقدام به رزرو زمان جلسه کنند.
امکان دریافت اطلاعات تکمیلی از کارجویان در زمان رزرو
در حین رزرو زمان مصاحبه ممکن است نیاز به اطلاعاتی درباره ی کارجو یا سوابق شغلی وی داشته باشید . این اطلاعات در زمان رزرو از کارجویان دریافت میشود .
امکان تائید درخواست مصاحبه
زمانی که کارجو اقدام به رزرو زمان مصاحبه میکند ، این درخواست برای شما ارسال میشود. بعد از بررسی مشخصات کارجو و اطلاعات دیگر میتوانید درخواست کارجو را تائید کنید و در صورتیکه متقاضی واجد شرایط نبود ، میتوانید درخواست رزرو را لغو کنید.
۱۴ روز استفاده رایگان از تمامی امکانات سیستم.