سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین برای مراکز تفریحات و سرگرمی

در سالهای اخیر، توجه به تفریحات و سرگرمی های مدرن بسیار زیاد شده است و درخواست برای سرگرمی های جدید روزانه بیشتر می شود .پینت بال ، لیزرتگ، بازی فرار ، واقعیت مجازی ، گیم نت را میتوان به عنوان بعضی از این تفریحات نام برد. صاحبان این مشاغل همواره با دغدغه های مدیریت زمانبندی و پرداخت های مشتریان مواجه هستند. رزروِب این امکان را به آنها میدهد که به راحتی امکان رزرو آنلاین را برای خود ایجاد کنند و به راحتی با ارسال لینک به شبکه های اجتماعی نوبت های خود را پر کنند.همچنین جهت اطمینان از حضور مشتری میتوانند مبلغی را به عنوان پیش پرداخت یا کل مبلغ را آنلاین دریافت کنند.

رزروِب چگونه به صاحبان مراکز تفریحات و سرگرمی کمک میکند

امکان ایجاد ، لغو و مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریتی
شما میتوانید رزروهای هر روز را مشاهده کنید و همچنین در صورت لزوم میتوانید رزروی را لغو کنید . تمامی این کارها به راحتی از تلفن همراه شما قابل انجام است.
امکان تعریف تفریحات نامحدود با قیمتگذاری متنوع
میتوانید خدمات مختلفی که ارائه میدهید را در سیستم وارد کنید و امکان رزرو آنلاین را برای مشتریان فراهم کنید و برای هر خدمت هزینه و زمانبندی مختلفی در نظر بگیرید.
صفحه رزرو شخصی
بعد از ثبت نام در سیستم ، یک صفحه اختصاصی برای شما ایجاد میشود که مشتریان شما میتوانند خدمات شما را 24 ساعته مشاهده و به صورت آنلاین رزرو کنند.
امکان رزرو از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایت شما
در دنیای امروز فعالیت در شبکه های اجتماعی روشی مناسب برای جذب و حفظ مشتریان به حساب می آید و هر کدام از شبکه ها ویژگیهای مخصوص به خود را دارد. با استفاده از رزروِب فقط کافی است آدرس اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید و دیگر نگران تداخل رزروها نباشید . تمامی کارها توسط سیستم انجام میشود. همچنین میتوانید در وبسایت شخصی خود امکان رزرو را با استفاده از رزروِب فراهم سازید.
امکان دریافت پیش پرداخت
برای اطمینان از حضور مشتری در زمان مقرر، میتوانید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به صورت آنلاین دریافت کنید.
ارسال پیامهای یادآوری به مشتریان جهت عدم فراموشی رزرو انجام شده
این پیامها به صورت خودکار قبل از هر زمان رزرو شده به مشتری به صورت پیامک یا ایمیل ارسال میشوند.
ربات تلگرام اختصاصی
در صورتی که شما نیاز داشته باشید ، برای شما یک ربات تلگرام اختصاصی ایجاد میشود که مشتریان شما میتوانند از طریق آن خدمات شما را مشاهده و رزرو کنند.
امکان مدیریت مالی
شما میتوانید وضعیت حساب هر مشتری را مدیریت کنید . مبالغ دریافتی را درج کنید و همچنین سابقه ی پرداختها را مشاهده کنید .
۱۴ روز استفاده رایگان از تمامی امکانات سیستم.