سیستم رزرو آنلاین برای سالن های همایش و اتاق جلسات

با بالا رفتن هزینه های ملک و هزینه نگهداری از آن ، مردم سعی میکنند در زمانی که نیاز به آن ملک دارند آنرا در اختیار داشته باشند و هزینه ی بسیار کمتری نسبت به تصاحب کل ملک بپردازند. با رشد استارتاپ ها و نیاز آنها به اتاق های جلسات و سالن های همایش ، صاحبان این املاک میتوانند سالن یا اتاق خود را در اختیار استارتاپ ها بگذارند. ولی همواره به دلیل نبود عدم شناخت از درخواست کننده ، ملک خود را در اختیار اشخاص محدودی قرار میدهند. با رزروِب به راحتی میتوانید سالن های همایش و اتاق های جلسات را مدیریت کنید و از اشخاص رزرو کننده اطمینان خاطر داشته باشید.زیرا قبل از رزرو میتوانید اطلاعات تکمیلی مورد نیاز را از آنها درخواست کنید و در صورتیکه مورد تائید شما بودند اجازه حضور را بدهید. با این روش به راحتی میتوانید لینک رزرو را در شبکه های اجتماعی قرار دهید و مشتریان بیشتری جذب کنید.

رزروِب چگونه به صاحبان سالن های همایش و اتاق جلسات کمک میکند

امکان ایجاد ، لغو و مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریتی در تمامی ساعات روز
این قابلیت ، امکان کنترل رزروهای انجام شده را از هر دستگاه (رایانه شخصی ، موبایل و تبلت) و از هر جایی به شما می دهد .و به سرعت میتوانید اطلاعات درخواست دهنده را بررسی کنید.
امکان دریافت اطلاعات تکمیلی در زمان رزرو
میتوانید با مشخص کردن اطلاعات دریافتی از درخواست دهندگان ،اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید. در صورتیکه اطلاعات مورد قبول شما نباشد درخواست مشتری لغو میشود.
امکان رزرو از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایت شما
در دنیای امروز فعالیت در شبکه های اجتماعی روشی مناسب برای جذب و حفظ مشتریان به حساب می آید و هر کدام از شبکه ها ویژگیهای مخصوص به خود را دارد. با استفاده از رزروب فقط کافی است آدرس اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید و دیگر نگران تداخل رزروها نباشید . تمامی کارها توسط سیستم انجام میشود.
صفحه رزرو شخصی
بعد از ثبت نام در سیستم ، یک صفحه اختصاصی برای شما ایجاد میشود که مشتریان شما میتوانند سالن های شما را مشاهده کنند و اقدام به رزرو آنلاین کنند.
ارسال پیامهای یادآوری به مراجعین جهت عدم فراموشی رزرو انجام شده
این پیامها به صورت خودکار قبل از هر زمان رزرو به مشتری به صورت پیامک یا ایمیل ارسال میشود.
ذخیره و نگهداری سوابق مشتریان
تمامی اطلاعات مشتریان شما در سیستم ذخیره و نگهداری میشود و به دلیل امنیت بالای سیستم فقط خود شما امکان دسترسی به آنها را دارید .
امکان دریافت پیش پرداخت
برای اطمینان از حضور مشتری در زمان مقرر، میتوانید در زمان رزرو مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به صورت آنلاین دریافت کنید.
امکان تعریف نامحدود سالن ها
اگر صاحب یک مجموعه با سالن ها و اتاق های مختلف هستید ، میتوانید به راحتی تمامی آنها را از طریق رزروِب مدیریت کنید و امکان رزرو آنلاین را برای آنها فراهم کنید.
امکان مدیریت مالی
شما میتوانید وضعیت حساب هر مشتری را مدیریت کنید . مبالغ دریافتی را درج کنید و همچنین سابقه ی پرداختها را مشاهده کنید .
۱۴ روز استفاده رایگان از تمامی امکانات سیستم.