سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین برای مشاوران کسب و کار

شروع یک کسب و کار به اندازه رسیدن به موفقیت در آن ، میتواند سخت باشد. به همین دلیل بنیان گذاران کسب و کار همواره درصدد کسب مشاوره از مشاوران حرفه ای و با تجربه در زمینه های مارکتینگ ، عملیات اجرایی ، حقوقی و زمینه های بیشمار دیگر می باشند.با توجه به توسعه روشهای مدرن و ظهور کسب و کارهای جدید (استارتاپ) نیاز به مشاوره همزمان در زمینه های مختلف کسب و کار بیشتر از پیش احساس میشود. مشاوران کسب و کار به دلیل فعالیت در زمینه های تخصصی متعدد و محدودیت زمانی ، استفاده بهینه از زمان را در اولویت امور قرار میدهند. یک سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین پیشرفته ، میتواند سهم بسزایی در استفاده بهینه از زمان داشته باشد.

رزروِب چگونه به مشاوران کسب و کار کمک میکند

امکان ایجاد ، لغو و مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریتی مدرن و سریع
این قابلیت ، امکان کنترل رزروهای انجام شده را از هر دستگاه (رایانه شخصی ، موبایل و تبلت) و از هر جایی به شما می دهد .
صفحه رزرو شخصی کاربردی و مدرن
بعد از ثبت نام در سیستم ، یک زیر دامنه (SubDomain) به شما اختصاص داده میشود که مشتریان شما از طریق آن میتوانند خدمات شما را مشاهده و رزرو کنند. با توجه به نوع مشتریانِ شما صفحه رزرو شخصی شما باید به گونه ای باشد که به راحتی و با سرعت ، عملیات رزرو را انجام دهد.
امکان تعریف خدمات نامحدود با قیمت گذاری متنوع
می توانید برای زمینه های مختلفی که مشاوره ارائه میدهید خدمات متنوع تعریف کنید . خدمات میتوانند بدون قیمت باشند و یا با دریافت هزینه همراه باشند.دریافت هزینه میتواند به صورت آنلاین یا به صورت نقد باشد. حتی میتوانید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت در زمان رزرو دریافت کنید.
ارسال پیامهای یادآوری به مشتریان جهت عدم فراموشی رزرو انجام شده
این پیامها به صورت خودکار قبل از هر جلسه مشاوره به مشتری به صورت پیامک یا ایمیل ارسال میشوند.
امکان رزرو از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایت شما
در دنیای امروز فعالیت در شبکه های اجتماعی روشی مناسب برای جذب و حفظ مشتریان به حساب می آید و هر کدام از شبکه ها ویژگیهای مخصوص به خود را دارد. با استفاده از رزروِب فقط کافی است آدرس اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید و دیگر نگران تداخل رزروها نباشید . تمامی کارها توسط سیستم انجام میشود. همچنین میتوانید در وبسایت شخصی خود امکان رزرو را با استفاده از ماژولهای رزروِب فراهم سازید.
امکان تعریف رویداد(Event) و کارگاههای آموزشی
شما میتوانید برای برگزاری رویداد و کارگاههای خود هم از رزروِب استفاده کنید.
امکان دریافت اطلاعات تکمیلی از مشتریان در زمان رزرو
در زمان رزرو خدمات مشاوره ممکن است نیاز به اطلاعاتی درباره ی کسب و کار یا مشخصات دیگر مشتری داشته باشید. این اطلاعات در زمان رزرو از مشتری دریافت میشود .
امکان تائید دو مرحله ای رزروها
زمانی که مشتری اقدام به رزرو میکند شما پیامی دریافت میکنید و مشخصات شخص رزرو کننده را مشاهده میکنید، اگر درخواست ثبت شده مورد تائید باشد رزرو را تائید می کنید. در این مرحله پیامی برای مشتری ارسال میشود که میتواند رزرو را مشاهده و در صورت نیاز پرداخت کند تا و ضعیت رزرو به تائید نهایی تبدیل شود. با این قابلیت میتوانید ابتدا مشخصات مشتریان را بررسی کنید و آنهایی که واجد شرایط هستند را برای مشاوره بپذیرید.
۱۴ روز استفاده رایگان از تمامی امکانات سیستم.