سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی

تا به حال پیش آمده که چند نفر همزمان وارد آرایشگاه شوند و امیدوارند که شما به کار همه رسیدگی کنید؟ یا مشتریان زمان بسیار طولانی در صف منتظر بمانند و ناراضی آنجا را ترک کنند ؟ هر روز چه مدتی را صرف جوابگویی به تلفن و هماهنگی مشتریان میکنید ؟ چند نفر در طول ماه تماس میگیرند ولی مراجعه نمیکنند و زمان شما خالی میماند ؟ راه اندازی یک آرایشگاه موفق رابطه مستقیمی با نحوه ی مدیریت زمان دارد. کار کردن با تمرکز و مدیریت حضور مشتریان در آرایشگاه ، از دلایل موفقیت آرایشگاه است. رزروِب این امکان را برای شما فراهم کرده که به راحتی زمان خود را مدیریت کنید و با تمرکز بیشتری به مشتریان خود رسیدگی کنید.

رزروِب چگونه به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی کمک میکند

امکان ایجاد ، لغو و مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریتی
شما میتوانید رزروهای هر روز را مشاهده کنید و همچنین در صورت لزوم میتوانید رزروی را لغو کنید . تمامی این کارها به راحتی از تلفن همراه شما قابل انجام است.
امکان تعریف نامحدود خدمات با قیمتگذاری متنوع
میتوانید خدمات مختلفی که ارائه میدهید را در سیستم وارد کنید و امکان رزرو آنلاین را برای مشتذیان فراهم کنید.
صفحه رزرو شخصی
بعد از ثبت نام در سیستم ، یک صفحه اختصاصی برای شما ایجاد میشود که مشتریان شما میتوانند خدمات شما را 24 ساعته مشاهده و رزرو کنند.
امکان رزرو از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایت شما
در دنیای امروز فعالیت در شبکه های اجتماعی روشی مناسب برای جذب و حفظ مشتریان به حساب می آید و هر کدام از شبکه ها ویژگیهای مخصوص به خود را دارد. با استفاده از رزروِب فقط کافی است آدرس اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید و دیگر نگران تداخل رزروها نباشید . تمامی کارها توسط سیستم انجام میشود. همچنین میتوانید در وبسایت شخصی خود امکان رزرو را با استفاده از رزروِب فراهم سازید.
امکان دریافت پیش پرداخت
برای اطمینان از حضور مشتری در زمان مقرر، میتوانید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت از آنها دریافت کنید.
ارسال پیامهای یادآوری به مشتریان جهت عدم فراموشی رزرو انجام شده
این پیامها به صورت خودکار قبل از هر زمان رزرو شده به مشتری به صورت پیامک یا ایمیل ارسال میشوند.
ربات تلگرام اختصاصی
در صورتی که شما نیاز داشته باشید ، برای شما یک ربات تلگرام اختصاصی ایجاد میشود که مشتریان شما میتوانند از طریق آن خدمات شما را مشاهده و رزرو کنند.
امکان مدیریت آرایشگران
در صورتیکه چند ارایشگر در آرایشگاه شما مشغول به کار هستند میتوانید به راحتی زمانهای قابل رزرو انها را مدیریت کنید .
امکان مدیریت مالی
شما میتوانید وضعیت حساب هر مشتری را مدیریت کنید . میتوانید مبالغ دریافتی را درج کنید و همچنین سابقه ی پرداختها را هم مشاهده کنید .
۱۴ روز استفاده رایگان از تمامی امکانات سیستم.