سیستم رزرو آنلاین برای آزمایشگاه های تخصصی

با پیشرفت روز افزون علم ، دانشجویان و محققان برای انجام آزمایشات مختلف نیاز به آزمایشگاه های تخصصی و دستگاه های مخصوص دارند که هزینه ی بسیار بالایی دارد. یکی از مشکلات محققان رزرو آزمایشگاه یا دستگاه های آن است تا به راحتی فقط به تحقیق بپردازند. همچنین صاحبان آزمایشگاه ها به دلیل کمبود مراجعین ،با مشکل تامین هزینه ها روبرو هستند. پلنوین این امکان را به صاحبان آزمایشگاه ها میدهد تا امکان رزرو انلاین را برای آزمایشگاه خود فراهم سازند و با قرار دادن لینک رزرو در شبکه های اجتماعی و گروههای تخصصی ، تعداد مراجعین خود را بالا ببرند .

پلنوین چگونه به صاحبان آزمایشگاه های تخصصی کمک میکند

امکان ایجاد ، لغو و مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریتی
این قابلیت ، امکان کنترل رزروهای انجام شده را از هر دستگاه (رایانه شخصی ، موبایل و تبلت) و از هر جایی به شما می دهد .و به سرعت میتوانید اطلاعات درخواست دهنده را بررسی کنید.
امکان دریافت اطلاعات تکمیلی در زمان رزرو
میتوانید با مشخص کردن اطلاعات دریافتی از درخواست دهندگان ،اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید. در صورتیکه اطلاعات مورد قبول شما نباشد درخواست مشتری لغو میشود.
امکان رزرو از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایت شما
در دنیای امروز فعالیت در شبکه های اجتماعی روشی مناسب برای جذب و حفظ مشتریان به حساب می آید و هر کدام از شبکه ها ویژگیهای مخصوص به خود را دارد. با استفاده از پلنوین فقط کافی است آدرس اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید و دیگر نگران تداخل رزروها نباشید . تمامی کارها توسط سیستم انجام میشود.
صفحه رزرو شخصی
بعد از ثبت نام در سیستم ، یک صفحه اختصاصی برای شما ایجاد میشود که مشتریان شما میتوانند لیست آزمایشگاه ها و وسایل شما را مشاهده کنند و اقدام به رزرو آنلاین کنند.
ارسال پیامهای یادآوری به مراجعین جهت عدم فراموشی رزرو انجام شده
این پیامها به صورت خودکار قبل از هر زمان رزرو به مشتری به صورت پیامک یا ایمیل ارسال میشود.
ذخیره و نگهداری سوابق مشتریان
تمامی اطلاعات مشتریان شما در سیستم ذخیره و نگهداری میشود و به دلیل امنیت بالای سیستم فقط خود شما امکان دسترسی به آنها را دارید .
امکان دریافت پیش پرداخت
برای اطمینان از حضور مشتری در زمان مقرر، میتوانید در زمان رزرو مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به صورت آنلاین دریافت کنید.
امکان تعریف نامحدود آزمایشگاه و دستگاه
اگر صاحب یک مجموعه با آزمایشگاه ها و وسایل مختلف هستید ، میتوانید به راحتی تمامی آنها را از طریق پلنوین مدیریت کنید و امکان رزرو آنلاین را برای آنها فراهم کنید.
امکان مدیریت مالی
شما میتوانید وضعیت حساب هر مشتری را مدیریت کنید . مبالغ دریافتی را درج کنید و همچنین سابقه ی پرداختها را مشاهده کنید .
۱۴ روز استفاده رایگان از تمامی امکانات سیستم.