راهکاری جامع برای راه اندازی نوبت دهی و رزرو آنلاین


۱۴ روز استفاده رایگان از تمامی امکانات سیستم.

درباره رزروب


رزروب یک سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین است که با ثبت نام در آن , شما صاحب یک وب سایت مخصوص به خود خواهید شد که می توانید خدمات خود را به مشتریان ارائه کنید .

مشتریان شما میتوانند خدمات مورد نظر خود را رزرو کنند و آنلاین هزینه خدمات را پرداخت کنند .

علاوه بر این به شما این امکان داده میشود که نوبت های رزرو شده خود را مشاهده و مدیریت کنید .

feature img

همیشه و از هر جا در دسترس باشید

رزروب این امکان را به کسب و کار شما می دهد که مشتریانتان بتوانند از هرکجا که هستند و در هر زمان از شبانه روز از طریق کامپیوتر ، تبلت یا تلفن همراه ، نوبت های آزاد خدمات شما را ببینند، رزرو کنند و آنلاین پرداخت کنند .

حرفه ای و مدرن دیده شوید

شما وب سایت مدرن با آدرس مخصوص به خود را خواهید داشت که در آن می توانید کسب و کار و خدماتی را که ارائه می دهید به مشتریانتان معرفی کنید .

feature img
feature img

هوشمندانه نوبت دهی مشتریان را مدیریت کنید

کافیست خدماتی را که ارائه میدهید و قواعد نوبت دهی کسب و کار خود را در سیستم ثبت کنید . سیستم بطور خودکار نوبت های موجود را به مشتریان نشان می دهد. وقت های رزرو شده را کنترل می کند و به شما گزارش می دهد.

نگران یادآوری قرارها به مشتریان نباشید

بعد از اینکه مشتریان نوبتی را رزرو کنند . ما در زمان مشخصی قبل از تاریخ رزرو از طریق پیامک و پست الکترونیک تاریخ و ساعت رزرو را به آنها یادآوری می کنیم و دیگر لازم نیست شما برای یادآوری به آنها تماس بگیرید.

feature img
feature img

به سادگی امور مالی را ساماندهی کنید

تمامی دریافت ها و پرداخت های مشتریان در سیستم ثبت می شوند و میزان درآمد شما بصورت لحظه ای قابل مشاهده است.

تخفیف دهید و مشتریان بیشتری جذب کنید

رزروب این امکان را به شما می دهد که برای خدمات خود در زمان های مشخص، تخفیف های متنوعی را تعریف کنید و با این کار مشتریان بیشتری را به استفاده از خدمات خود تشویق کنید.

feature img
رزروب چه امکانات و ویژگی هایی دارد
img ارائه وبسایت اختصاصی
img اطلاع رسانی و یادآوری از طریق پیامک
img مدیریت رزرو ها در یک نگاه
img قابلیت اجرا بر روی تلفن همراه و تبلت
img امکان ارائه تخفیف براساس زمان و خدمات
img پشتیبانی از مشتریان تلفنی و حضوری
img امکان تعریف لیست انتظار برای خدمات
img ارائه گزارشات آماری فروش
img راه اندازی سریع و ارزان
img اشتراک گذاری خدمات در شبکه های مجازی
img پرداخت یا پیش پرداخت آنلاین
img کاربری آسان
پر بازدید های مطالب بلاگ
نرم افزار نوبت دهی و رزروآنلاین چگونه به کسب و کار شما کمک میکند

راه های بیشماری برای بالا بردن بهره وری وجود دارد ; استفاده از یک نرم افزار نوبت دهی و رزرو آنلاین یک راه سریع و آسان برای صرفه جویی در زمان و حذف عوامل وقت گیر در رابطه با مدیریت نوبت ها و قرار ملاقات ها است .

مشاهده
پیام های اطلاع رسانی و یادآوری به مشتریان

هنگامی که مشتریان زمان رزرو خود را فراموش می کنند ، زمان شما هدرمی رود و برنامه روزانه شما به هم می ریزد. رزروِب با استفاده از پیامک و ایمیل های یادآوری توانسته به طور چشمگیری از فراموش کردن نوبت توسط مشتریان جلوگیری کند. با بررسی نتایج متوجه شدیم که با استفاده از این مکانیزم حدود 80 درصد فراموش شدن زمان های رزرو کاهش یافته است .

مشاهده
۴ روش برای بهبود ارتباط با مشتریان توسط نوبت دهی آنلاین

زمانی که مشتریان به کسب و کار شما مراجعه می کنند ، انتظار یک تجربه خارق العاده از شما دارند. در دنیای دیجیتال امروز ، برای تعاملات اقتصادی با مشتریان ، نه تنها باید برخوردی کاملا مناسب و محترمانه داشته باشید همچنین باید به این موضوع توجه کنید که فرآیند استفاده از خدمات شما تا چه اندازه راحت و خودکار است .

مشاهده
با شبکه های اجتماعی ، در بازاریابی و فروش موفق باشیم

در سالهای اخیر بیشتر از 2.8 میلیارد نفر از مردم ، توسط بازاریابی شبکه های اجتماعی ، موفق به معرفی کسب و کار(مشاغل) خود شده اند. در سال 2015 ، فیس بوک اعلام کرد که بیشتر از 50 میلیون کسب و کار از این رسانه ، برای معرفی کسب و کار خود استفاده می کنند. بنابراین اجازه دهید تا به اهمیت بازاریابی شبکه های اجتماعی بپردازیم ، به بخش کوچکی از این دنیای بزرگ که می تواند در توسعه کسب و کار شما راه گشا باشد .

مشاهده
نوبت دهی را از طریق اینستاگرام انجام دهید

اینستاگرام یک ابزار بسیار عالی برای جذب مشتریان جدید به حساب می آید . اگر سیستم نوبت دهی رزروِب را دارید و قصد دارید خروجی بهتری از اینستاگرام داشته باشید ، بهتر است که سیستم نوبت دهی را به پیج کسب و کار خود متصل کنید. این روش امکان رزرو خدمات را برای دنبال کننده ها(Followers) و مشتریان به صورت آنلاین فراهم میکند.

مشاهده
چرا نیاز دارید نوبت دهی بر روی کاغذ را کنار بگذارید ؟

هر کسب و کاری که نوبت دهی وقت های خود را به صورت کاغذی انجام می دهد ، به شدت ناکارآمد است. این نوع کسب و کارها خود را در معرض خطر جدی قرار می دهند. نوبت دهی با قلم و کاغذ علاوه بر این که سنتی و قدیمی است میتواند سالیانه میلیونها تومان برای شما هزینه داشته باشد. در زیر به مواردی اشاره میکنیم که چرا باید نوبت دهی با کاغذ را کنار بگذارید .

مشاهده
انتخاب نرم افزار نوبت دهی و رزرو آنلاین مناسب

بسیاری از صاحبان مشاغل از اهمیت به کارگیری نرم افزار نوبت دهی و رزرو آنلاین مطلع هستند ، صرف نظر از نوع کسب و کاری که اداره میکنند. اگر شما این مطلب را می خوانید ، احتمالا شنیده اید که در کشورهای پیشرفته حدود 90 درصد از مشتریان ترجیح می دهند به راحتی و به صورت آنلاین نوبت خود را رزرو کنند. با توجه به این که کشور ما در حال توسعه است ، به طور یقین این نیاز برای مشتریان شما هم به زودی به این عدد میرسد.

مشاهده
مطالب بیشتر